Handel w internecie

money-576443_960_720.pngW czasach obecnych prowadzenie działalności handlowej w wielu aspektach przeniosło się do świata wirtualnego. Biznes w Internecie charakteryzują miliony transakcji handlowych zawieranych w sieci każdego dnia. Do prowadzenia działalności z Internecie służy wiele instrumentów i programów.

Nowoczesna platforma e-commerce pozwala na założenie i prowadzenie własnego sklepu internetowe, zarządzanie asortymentem i obsługi potencjalnych klientów. Profesjonalny sklep internetowy powinien być nakierowany głownie na klienta i jego potrzeby, pozwala na pełną obsługę od zakupienia towaru po wysyłkę i obsługę reklamacyjną.


Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/core/class.dc.postmedia.php:61 Stack trace: #0 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/core/class.dc.media.php(538): dcPostMedia->getPostMedia(Array) #1 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/cache/cbtpl/34/f7/34f75589135791cce2727ec5d8d5942f.php(137): dcMedia->getPostMedia('5') #2 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/libs/clearbricks/template/class.template.php(268): include('/home/major/dom...') #3 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/public/class.dc.template.php(229): template->getData('post.html') #4 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/public/lib.urlhandlers.php(122): dcTemplate->getData('post.html') #5 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/public/lib.urlhandlers.php(523): dcUrlHandlers::serveDocument('post.html') #6 /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/libs/clearbricks/url.handler/class. in /home/major/domains/biznes.ostroda.pl/public_html/inc/core/class.dc.postmedia.php on line 61